Jmenuji se Jaromír Hnízdil a do podnikání v oblasti pneuservisu a autoservisu jsem se pustil již v roce 1990 – tedy před více než 25 lety. Od té doby jsem se přes osobní auta, nákladní auta a zemědělskou techniku dostal až k servisu přívěsů, karavanů a obytných aut. Obytňáky jsou zároveň mojí velkou zálibou ve volném čase. V červnu 1989 jsem dostavěl vlastní obytné auto, které jsem prodal v roce 2003.

Jsme rodinný podnik, a proto Vám můžeme zaručit špičkovou kvalitu naší práce, a to že se budeme k Vašemu karavanu nebo obytnému autu chovat, jako by bylo naše vlastní.

V BRANŽI AUTOSERVISU A PNEUSERVISU NÁKLADNÍCH VOZIDEL SE POHYBUJI OD ROKU 1990.

MÝCH 25 LET PRAKTICKÝCH ZKUŠENOSTÍ JE VÁM K DISPOZICI.

Karavany Prostějov Hnízdilové

JSME RODINNÝ PODNIK.

A PROTO VÁM MŮŽU GARANTOVAT ŠPIČKOVOU KVALITU SLUŽEB, KTERÉ ODVÁDÍME.

Naši autodílnu máme v malé obci jménem Bedihošť – 5 km od Prostějova a od rychlostní komunikace D46 Brno-Olomouc-Ostrava, 20 km od Olomouce. Podívejte se na mapku.

Nemějte obavy. Prostory máme dostatečně veliké a vysoké. Naše strojové vybavení je dostatečně silné i pro servisování větších obytných vozů a karavanů. A proto hravě a kvalitně zvládneme všechny výzvy, které pro nás připravíte, v rámci servisu přívěsů, karavanů i obytných aut.

OBJEDNEJTE SVŮJ KARAVAN NA SERVIS NEBO KONTROLU. TĚŠÍME SE NA VÁS!

Vaše jméno

Emailová adresa

Telefonní číslo

Vaše zpráva

SERVISUJEME A OPRAVUJEME TÉMĚŘ VŠECHNY ZNAČKY KARAVANŮ A OBYTNÝCH AUT